Id08 Reformes Osona

📍 Empresas de reformas integrales en Vic

6.4

Id08 Reformes Osona se encuentra en Vic (España). Destacado en la categoría de Empresas de reformas integrales, cuenta con una valoración de 6.4. Consulta aquí todos los detalles.

Características y servicios de Id08 Reformes Osona

Accesibilidad

  • Acceso para sillas de ruedas

Id08 Reformes Osona está en la posición 4 sobre 5 de Empresas de reformas integrales en Vic

Comentarios de clientes

★★★★★
★★★★★

Id08 Reformes Osona tiene una valoración de 4.3 sobre 5 basada en más de 6 opiniones en Google

Mairima

Experiencia de 10 para la reforma de nuestra cocina en la Garriga adatada en office, trabajan con gente super profesional. SILVIA I BEA son grandes profesionales y te asesoran en todo. Surgieron imprevistos y todos los solucionaron. Gracias por tener tanta paciencia con Salva y Miriam!!!!! Sou molt cracks!!!!

Mairima ☆ 5/5
Adan Lopez Leon

Vaig contactar amb elles per mitjà d’un conegut, i estic molt content que així fos. Ens han fet una reforma integral del nou local adquirit on hi hem fet La Xurre a Vic. Només donar les gràcies a tot l’equip per la feina feta. Aviam si en un futur ens tornem a creuar en un altre porjecte. Gràcies equip ID08!

Adan Lopez Leon ☆ 5/5
Carmina Crusafon

He estat clienta d’Id08 Reformes d’Osona en dues ocasions. La primera, entre finals de 2022 i 2023, quan els vaig encarregar la reforma integral de la meva segona residència. Tot i que el preu no era econòmic, el resultat va ser satisfactori i vaig quedar contenta amb la feina feta. L’any 2025, confiant en l’experiència prèvia, els vaig demanar de canviar el terra de la cuina perquè les rajoles que ells mateixos m’havien recomanat i instal·lat s’embrutaven constantment. Em van assegurar que la feina seria senzilla i ràpida. Efectivament, així va ser, però la sorpresa va arribar quan em van presentar la factura: l’import era absolutament desorbitat i, en cap moment, se m’havia informat ni advertit del cost tan elevat de la seva mà d’obra i materials. Vaig confiar en la seva professionalitat i honestedat, i m’he sentit estafada. Quan els vaig expressar el meu malestar, no van mostrar cap voluntat d’ajustar res. El que més em va decebre va ser la manca de transparència a l’hora de comunicar el pressupost o, com a mínim, donar una forquilla aproximada. Em vaig guiar pels preus de la reforma del 2023, però no tenia absolutament res a veure. Escric aquesta valoració per advertir altres clients: vigilin molt amb els preus i demanin pressupost tancat abans de contractar res. En el meu cas, la dita "segones parts mai van ser bones" ha estat ben certa. En definitiva, NO ELS RECOMANO.

Carmina Crusafon ☆ 1/5
Jaume Puig

Mai critiquis malament a qui et dona de menjar. A part... molt amables

Jaume Puig ☆ 5/5
eli

Molt satisfactoris els serveis de ID08 Reformes. Equip molt professional, actualitzats i bon servei. La nostra reforma de cuina/ menjador s’ha adequat molt bé al que nosaltres voliem i tornariem a treballar amb ells sense dubte.

eli ☆ 5/5

Información de Id08 Reformes Osona

Dirección

Id08 Reformes Osona se encuentra en Carrer del Bisbe Morgades, 3, 08500 Vic, Barcelona

Teléfono

El teléfono de Id08 Reformes Osona es 930 21 45 53

Página web

La página web de Id08 Reformes Osona es: id08reformesosona.cat

Horario de atención

Lunes: 09:00–18:00
Martes: 09:00–18:00
Miércoles: 09:00–18:00
Jueves: 09:00–18:00
Viernes: 09:00–16:00
Sábado: Cerrado
Domingo: Cerrado

Contacta con Id08 Reformes Osona

    Alternativas similares a Id08 Reformes Osona

    Subir