L' Estudi - Jordi Cots

📍 Empresas de interiorismo y arquitectura en Rubí

6.2

L' Estudi - Jordi Cots se encuentra en Rubí (España). Destacado en la categoría de Empresas de interiorismo y arquitectura, cuenta con una valoración de 6.2. Consulta aquí todos los detalles.

L' Estudi - Jordi Cots está en la posición 9 sobre 10 de Empresas de interiorismo y arquitectura en Rubí

Comentarios de clientes

★★★★★
★★★★★

L' Estudi - Jordi Cots tiene una valoración de 4.4 sobre 5 basada en más de 14 opiniones en Google

Xavier Creus

Estudio de interiorism de calidad con acabados muy profesionales. Ideas innovadoras y de última tendencia. Son muy majos y profesionales.

Xavier Creus ☆ 5/5
Óscar Martínez Dueñas

Desde el primer momento , nos encanto el trato personal cercano y profesional de Jordi . El resultado final superó con creces mis expectativas ....

Óscar Martínez Dueñas ☆ 5/5
Carlos Calderón Mesas

Gran profesional!! Nos ayudó muchísimo, nos ha quedado una casa espectacular! Muy recomendable.

Carlos Calderón Mesas ☆ 5/5
Al C

Falta de empatía.Maleducado

Al C ☆ 1/5
adellman 10

Buen trato y servicio.

adellman 10 ☆ 5/5
Carla Serra Busqué

Molt decebuda. Buscant lloc per reformar una casa, vaig anar a L'Estudi Jordi Cots a demanar pressupost. Inicialment, em van atendre molt amablement i em van dir que en 15 dies em passarien pressupost. Fa 2 mesos que hi vaig anar i encara estic esperant que em diguin alguna cosa. Els hi he escrit diverses vegades i ni tan sols m'han donat una resposta. Encara que es tracti d'un pressupost inicial gratuït, em sembla una falta de respecte que tractin així a una possible clienta. Molt decebuda, ja que tenia moltes expectatives amb aquest lloc, i, evidentment, ara no el recomanaré a ningú.

Carla Serra Busqué ☆ 1/5
Xavier Cortés Morros

Espai on trobaràs els MILLORS consells per a la reforma que necessites a casa teva . Pressupost ajustat a les teves necessitats . GRAN assessorament tècnic del projecte i dels materials. Orientació fins al final del projecte . El negoci és bo , però el Jordi és millor persona .

Xavier Cortés Morros ☆ 5/5

Información de L' Estudi - Jordi Cots

Dirección

L' Estudi - Jordi Cots se encuentra en Carrer de Doctor Maximí Fornés, 21, 08191 Rubí, Barcelona

Página web

La página web de L' Estudi - Jordi Cots es: lestudijc.cat

Contacta con L' Estudi - Jordi Cots

    Alternativas similares a L' Estudi - Jordi Cots

    Subir